Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: GRILOVÁNÍ, SPECIÁL: Žebra - bůček

Grilovačka po česku: Bůček, špekáček a kukuřice

Grilování je v česku nejoblíbenějším vařením či spíše technikou upravy potravin. A proč jde zde o grilovačku po česku ... jde o ruznorodost potravin co se na gril v po celém území republiky pokládá. Od různých sýrů, mas i klobásek, tak v tomto případě jde o marinovaný bůček, pivní špekáček a pikantní kukuřici ... skvělá kombinace a taky super bašta.
Recept přidán dne 29.09.2017 - podívejte se i na další recepty na grilováníGrilování je v česku nejoblíbenějším vařením či spíše technikou upravy potravin. A proč jde zde o grilovačku po česku ... jde o ruznorodost potravin co se na gril v po celém území republiky pokládá. Od různých sýrů, mas i klobásek, tak v tomto případě jde o marinovaný bůček, pivní špekáček a pikantní kukuřici ... skvělá kombinace a taky super bašta.

Suroviny:

Recept na BBQ bůček je zde, špekáčky, kukuřice, cibule, česnek, pivo, grilovací koření, drcené chilli, olej, sůl a pepř.

Postup:

Postup na BBQ bůček naleznete zde, špekáčky po bocích nakrájíme jako na pečení na ohni, vložíme do misky a obložíme cibulí a česnekem. Zalijeme světlím či černým pivem a necháme marinovat přes noc ... klidně i den. Kukuřici sloupneme ze slupky, a pomažeme směsí olej, pivo, chilli a grilovací koření. Můžeme přidat i část cibule a česneku. Také necháme uležet. Druhý den vše očistíme od marinád a pozvolna grilujeme do zlatova. V průběhu grilování potíráme zbytky marinád ... potom jen podáváme s chlebe a dipem dle chuti.

print Formát pro tisk