Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Chlupačky s houbama

Vajíčko do Sacharidového jídla nepatří.

Zaslal/a: Brigi.ka  •  Čas: 10.4.2018 16:56

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: GRILOVÁNÍ

Fofr grilovaná kotleta se žampióny a salátem

Tak toto je jeden z další receptů na oslavu grilovací pánve. Ačkoliv počasí již dovoluje usednou k zahradnímu grilu, tak v týdnu po práci se stále využije grilovací pánev. Tento recept na ochucení masa je obšlehnutý z grilovací kuchařky Ládi Hrušky. A musím uznat, že skvělý nápad a super chuť bez dlouhého marinování. A pro grilované žampióny mám slabost zase já :o)))
Recept přidán dne 05.04.2018 - podívejte se i na další recepty na grilováníTak toto je jeden z další receptů na oslavu grilovací pánve. Ačkoliv počasí již dovoluje usednou k zahradnímu grilu, tak v týdnu po práci se stále využije grilovací pánev. Tento recept na ochucení masa je obšlehnutý z grilovací kuchařky Ládi Hrušky. A musím uznat, že skvělý nápad a super chuť bez dlouhého marinování. A pro grilované žampióny mám slabost zase já :o)))

Suroviny:

Vepřová kotleta bez kosti, větší hlavičky žampiónů, římský salát, čedar (nebo jiný aromatický sýr), chilli pasta, mletá červená paprika, mletý černý pepř, sušený mletý česnek, vegeta a olej.

Postup:

Maso připravíme na pěkné plátky a pouze potřeme marinádou. Tu připravíme z papriky, česneku, vegety, pepře a oleje. Po potření masa šup s ním na gril nebo na grilovací pánev. Když maso jen z jedné strany hotové přidáme žampiony, které též potřeme marinádou a vložíme dostředu sýr a grilujeme. Mezi tím si připavíme salát. A to jen rychle zpotrhaných listů římského salátu, chilli pasty a sole. Když je maso měkké a v žampiónech sýr roztečený, tak podáváme společně se salátem.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.