Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Chlupačky s houbama

Vajíčko do Sacharidového jídla nepatří.

Zaslal/a: Brigi.ka  •  Čas: 10.4.2018 16:56

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: DIETA - DĚLENÁ STRAVA (sacharidy)

Zeleninové rizoto s vepřovou vložkou

Rizoto jak ho známe z italské restaurace je krémové a velmi kalorické, ale kombinace itaského rizota a smažené asijské rýže je o poznání lehčí a dietnější. Vzhledem k tomu, že bylo k dispozici o kousek vepřového, tak jde o mírné porušení ... ovšem chuť je chuť ...

Recept přidán dne 02.05.2016 - podívejte se i na další recepty na dělená stravaRizoto jak ho známe z italské restaurace je krémové a velmi kalorické, ale kombinace itaského rizota a smažené asijské rýže je o poznání lehčí a dietnější. Vzhledem k tomu, že bylo k dispozici o kousek vepřového, tak jde o mírné porušení ... ovšem chuť je chuť.

Suroviny: Mražená zelenina, worchester, sojová omáčka, drcené chilli, vepřové (není nutné) , vařená rýže, olej, sůl a pepř.

Postup: Na pánvy rozpálíme olej a na něm osmahneme kostky vepřového, které jsme osolili a opepřili. Opékáme maso do zlatova a přidáme mraženou zeleninu, chilli, sojovku, worchester a dusíme dokud maso není měkké. Nakonec přidáme vařenou rýži, promícháme a případně dochutíme solí a pepřem. Necháme přohřát a podáváme.
print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.