Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Chlupačky s houbama

Vajíčko do Sacharidového jídla nepatří.

Zaslal/a: Brigi.ka  •  Čas: 10.4.2018 16:56

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: DIETA - DĚLENÁ STRAVA (sacharidy)

Bramborovo houbový guláš po znojemsku

Zajímavá kombinace jak si připravit dietní, ale chutné jídlo, které se dá i vylepšit (kdo má rád naložené okurky). Základem jsou jen brambory, houby a trocha mouky. Případně jak se zmiňuji je možné přidat i okurky, kterýma získá guláš druhou chuť ...

Recept přidán dne 03.05.2016 - podívejte se i na další recepty na dělená strava - sacharidyZajímavá kombinace jak si připravit dietní, ale chutné jídlo, které se dá i vylepšit (kdo má rád naložené okurky). Základem jsou jen brambory, houby a trocha mouky. Případně jak se zmiňuji je možné přidat i okurky, kterýma získá guláš druhou chuť.

Suroviny: Brambory, houby (hlíva, žampióny nebo houby z lesa), cibule, červená paprika, drcené chilli, mouka, olej, kyselé okurky, pepř a sůl.

Postup: Na oleji osmahme cibulku a přidáme houby včetně papriky, chilli a chvilku dusíme. Zalijeme vodoua přidáme brambory. Vaříme dokud brambory a houby nejsou měkké. Dochutíme solí a pepřem. Nakonec zahustíme moukou a ještě mouku povaříme. Kdo chce je čas přidat okurky vč. trochy nálevu.
print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.